LENOVO G50-30 N3540/4/500/W8.1 80G001QDPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niezwykłej jakości obraz i dźwięk
Dzięki głośnikom stereofonicznym w technologii Dolby® Advanced Audio™ laptop G50 oferuje zachwycający dźwięk, zapewniające pełną wrażeń rozrywkę.
Wielodotykowy touchpad
Zoptymalizowany do obsługi funkcji systemu Windows 8.1, ten panel dotykowy umożliwia przełączanie elementów panelu funkcji oraz aplikacji, swobodne korzystanie z aplikacji, obracanie i przybliżanie obrazu, a także obsługę funkcji z użyciem przeciągnięcia i innych gestów.
Klawiatura AccuType
Cechująca się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, opcjonalna klawiatura AccuType wyposażona jest w ergonomiczne klawisze wyspowe zapewniające płynne, wygodniejsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstu niż w przypadku klawiatur standardowych.
Szybki transfer danych
Szybko przenoś dane między laptopem G50 a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed – jest ono nawet 10-krotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zapewnia wsteczną kompatybilność.
Technologia oszczędzania baterii
Funkcja zarządzania energią firmy Lenovo zapewnia długą trwałość baterii i korzysta z zaawansowanych technologii oszczędzania energii w celu wydłużenia czasu pracy
Prosta konserwacja
Z aplikacją OneKey Recovery błyskawicznie poradzisz sobie z wirusami i innymi problemami technicznymi.
Opcje łączności
Dzięki łączności 802.11 b/g/n WiFi, 10/100 LAN i Bluetooth® możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.
Wbudowana kamera internetowa
Opcjonalna kamera internetowa 720p HD urządzenia G50 pozwala cieszyć się możliwością przeprowadzania konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online zapewniając poczucie rzeczywistej obecności.
Wyjście HDMI
Umożliwia szybkie podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza.
Mnóstwo wolnego miejsca
Dzięki 500GB pojemności dysku twardego nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Pentium N3540 4x 2.16GHz(max. 2.66GHz),2MB Cache,64-bit |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Dolby Advanced Audio v2;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17