LENOVO G500S 1005M/4/1TB/GT720M 59395212
Brak towaru
towar niedostępny
Opis



(Dostępny również z ekranem dotykowym)
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | 1005M (1.9 GHz) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GT720M |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB3.0;1x USB2.0;1x HDMI;1x VGA;1x wej. Mikrofon;1x wyj. Sluchawki |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17