LENOVO G580 NOTEBOOK I3-2310M/4/750/W7HP 59346343
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | I3-2310M 2,1GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | Intel HD |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 2.0;2x USB 3.0;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17