LENOVO G70-35 A4-6210/4GB/1TB/W10 17.3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Lepsze wrażenia z użytkowania
Procesor AMD A-Series szóstej generacji na zawsze zmieni Twoje oczekiwania odnośnie laptopa Lenovo G70. Zaprojektowany, by zapewniać najlepsze wrażenia podczas gry online, strumieniowania obrazu w jakości HD oraz wspierać innowacyjne funkcje obliczeniowe doskonale sprawdza się gdy pracujesz, oglądasz, tworzysz lub współdzielisz. A wszystko to przy dłuższym czasie działania baterii, wspaniałej grafice, porywającym obrazie, lepszym buforowaniu, kreatywnych narzędziach do zarządzania treścią i szybciej działających aplikacjach.
Windows
Z nowym systemem Windows możesz zrobić więcej. Zyskujesz więcej rozrywki, gier, sposobów wykonywania pracy, wyszukiwania i przeglądania, a także środków interakcji ze znajomymi. Z łatwością sprawisz, że Twój Windows stanie się wyjątkowy, personalizując ekran startowy za pomocą kafelków, własnych zdjęć, kontaktów, aplikacji i odnośników do stron internetowych, z których korzystasz najczęściej.
Imponujący wyświetlacz HD+ o przekątnej 17,3"
Laptop Lenovo G70 wyposażony jest w imponujący, 17,3-calowy ekran HD+ (1600 x 900), który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników filmów i gier.
AMD Radeon™ R5 (opcjonalnie)
W G70 istotny nacisk położono na wydajność graficzną. Korzystając z dostępnej w najwyższej opcji karty AMD Radeon™ R5 możesz pracować szybciej i grać intensywniej w gry, które działają płynniej i prezentują się lepiej. Dedykowana karta graficzna zwiększa osiągi laptopa podczas korzystania z multimediów i gier, a zaawansowana technologia zarządzania energią pozwala na długotrwałą pracę w drodze.
Głośniki z technologią Dolby® Advanced Audio™
Niezależnie od tego czy słuchasz prezentacji czy oglądasz film, Dolby® Advanced Audio™ zapewnia realistyczne wrażenia dźwięku przestrzennego. Zastosowana technologia poprawia wyrazistość dźwięku w aplikacjach VOIP, zwiększa do maksimum głośność bez wprowadzania zniekształceń oraz zapewnia wyraźniejszy dźwięk podczas oglądania filmów.
Szybkie połączenie z internetem (opcjonalnie)
Komputer G70 zapewnia bezprzewodową łączność Wi-Fi w standardzie a/c, co oznacza trzykrotnie szybsze połączenie niż konfiguracja 802.11n.
Wbudowana nagrywarka DVD (opcjonalnie)
Kupno zewnętrznego napędu optycznego nie jest konieczne – Lenovo G70 posiada zintegrowany napęd DVD/CD-RW, dzięki któremu z łatwością można instalować programy, słuchać nagrań lub oglądać filmy zapisane na nośnikach CD i DVD.
Wielodotykowy touchpad
Zoptymalizowany pod kątem systemu Windows dotykowy touchpad umożliwia swobodne przełączanie funkcji oraz korzystanie z aplikacji, obracanie i przybliżanie obrazu, a także obsługę funkcji z użyciem przeciągnięcia i innych gestów.
Klawiatura AccuType
Cechująca się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, opcjonalna klawiatura AccuType wyposażona jest w ergonomiczne klawisze wyspowe zapewniające płynne, wygodniejsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstu niż w przypadku klawiatur standardowych.
Wysoki transfer danych
Za pomocą superszybkiego złącza USB 3.0 możesz błyskawicznie przenosić dane między laptopem G70 i innymi urządzeniami. Złącze to zapewnia nawet 10-krotnie szybszy transfer danych w porównaniu z wcześniejszymi technologiami USB oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami.
Dane techniczne
| Procesor | AMD |
| Model procesora | AMD A4-6210 4x 1.8 GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R3 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17