LENOVO G70-70 I5-4210U/8GB/1TB/W8.1 17.3'' 80HW00WUS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesory Intel® Core™ czwartej generacji
Matryca HD+ o przekątnej 17,3
Dedykowana karta graficzna NVIDIA®
Głośniki Dolby® z technologią Advanced Audio™
Szybkie połączenie z Internetem
Zintegrowany napęd DVD z możliwością odczytu/zapisu
Wielodotykowy touchpad
Klawiatura AccuType
Szybki transfer danych
Technologia oszczędzania baterii
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-4210U 2x 1.7 GHz (Max 2.7GHz), 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 4400 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Aluminium;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17