LENOVO G780 B970/4/750/HDG/7HP 17.3'' 59346660
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 17.3", wyposażony w procesor Intel B970 o częstotliwości taktowania 2.3 GHz, z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 750 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną Intel Graphic HD.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | B970 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0x2;USB 3.0x2;HDMI;RJ45;audio jack;VGA |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17