LENOVO G780A I5-3210M/4/1TB/GT630M/W7HP 59346665
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 17.3", wyposażony w procesor Intel Core i5-3210M o częstotliwości taktowania 2.5 GHz, z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz pojemny dysk twardy SATA o pojemności 1 TB. Posiada wbudowaną kartę graficzną GT 630M 2 GB.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-3210M |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | GT630M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0x2;USB 3.0x2;HDMI;RJ45;audio jack;VGA |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17