LENOVO G780H I3-3120M/4/1TB/GT635M 59372499
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 17.3", wyposażony w procesor Intel Core i3-3120M o częstotliwości taktowania 2.4 GHz, z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 1 TB. Posiada wbudowaną kartę graficzną GeForce 635M.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-3120M |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GT635M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2xUSB 3.0; 2xUSB 2.0;1x HDMI;1x VGA;1x RJ-45; audio |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17