LENOVO IDEAPAD 310-15IKB I5-7200U/4GB/1TB/GT920MX/DOS 15.6" 80TV0199PB LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Doskonałe wyświetlanie obrazu
Dzięki wyświetlaczowi o rozdzielczości HD IdeaPad 310 pozwala na oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć i korzystanie z internetu w doskonałej jakości obrazu.
Karta graficzna Intel HD Graphics
Dzięki zintegrowanej karcie grafiki Intel HD Graphics nie musisz martwić się o wydajność graficzną podczas codziennego korzystania z multimediów, przeglądania internetu czy edycji zdjęć.
Wysoka jakość dźwięku
Dzięki głośnikom obsługującym technologię Dolby Audio możesz uzyskać czysty, mocny dźwięk w technologii surround, sprawiający, że oglądanie filmów stanie się codziennym rytuałem.
Wysokiej jakości połączenia bezprzewodowe
Wbudowana karta sieciowa w standardzie 802.11 a/c zapewni najszybszą dostępną prędkość internetu bezprzewodowego. Standard ten jest do trzech razy bardziej wydajny niż 802.11 b/g/n.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 620;NVIDIA GeForce 920MX |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17