LENOVO LEGION Y7000 I7-8750H/8GB/256GB SSD/GTX1060/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK Repack/Przepakowany
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel i7
Optymalna propozycja dla użytkowników poszukujących podzespołu, który spełni największe wymagania i zrealizuje najcięższe zadania. Jest to najlepszy wybór dla osób, które poszukują najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku i nie lubią się ograniczać. Procesor ten doskonale się sprawdzi zarówno na polu gamingu, jak i obsługi zaawansowanych programów graficznych. Najlepszy sprzęt dla zaawansowanych i wymagających użytkowników, którzy mierzą wyżej.

Karta graficzna GeForce GTX 1060 6GB
Optymalizacja działania, płynność obsługi najbardziej zaawansowanych programów do obróbki grafiki, czy tworzenia animacji – oto kilka najważniejszych cech tej karty. Jeśli dodamy do tego płynną obsługę najnowszych gier, odtwarzanie filmów w jakości full HD i wielozadaniowość, bez utraty jakości odtwarzanych lub tworzonych materiałów, otrzymamy idealną kartę. Oto najlepsza propozycja dla wymagających użytkowników, którzy nie lubią iść na kompromis.

16GB pamięci DDR3
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.
Wbudowana kamera
Świat na wyciągnięcie ręki – wbudowana kamera umożliwia łatwiejszą komunikację. Wideokonferencje, robienie zdjęć, nagrywanie filmów, czy wideo rozmowy nigdy nie były tak proste.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-8750H 6x 2.2 GHz (Max. 4.1 GHz), 9MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Pamięć karty graficznej | 6144 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3x USB 3.0;1x USB Type-C;1x HDMI;1 x Mini DisplayPort;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17