LENOVO MIIX 3-1030 Z3735F/2/32/W8.1B 80HV006APB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Windows 8.1 with Bing
Zestaw z dołączonym etui z klawiaturą:
Procesor Intel® Atom™ z serii Z3700
Roczna subskrypcja Office 365
Obsługa kart Micro-SD
Niesamowity wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920x1200
Wielodotykowa technologia (10 punktowa)
Wbudowane kamery internetowe
Możliwości łączności bezprzewodowej
Dane techniczne
| Model | Miix 3-1030 |
| Part Number | 80HV006APB |
| Procesor | Intel Atom Z3735F |
| Częstotliwość procesora | 1330 GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Kamera | 2 Mpix - przednia |
| Złącza | 1x Micro USB;2x USB 2.0;1x Micro HDMI; |
| Złącza dodatkowe | wyjście słuchawkowe/głosnikowe;Czytnik kart Mirco SD |
| Komunikacja | Bluetooth 4.0;WiFi 802.11 b/g/n |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | Aż do 10 godzin |
| Wymiary | 256,8 mm x 172 mm x 9,3 mm |
| Wyposażenie | Etui z klawiaturą; Kabel USB ;Ładowarka |
| Waga | 550g |
| Dodatkowe informacje | Roczna subskrypcja Office 365;Akcelerometr; Wbudowany mikrofon; Przycisk do regulacji głośności; Wbudowany głośnik mono |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17