LENOVO MIIX 300-10IBY Z3735F/2GB/32GB SSD/W10
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel® Atom™
Tablety zostały wyposażone w 4-rdzeniowe procesory wyróżniającej się niezwykłą płynnością pracy, możliwością błyskawicznego przeglądania sieci i generowania oszałamiającej grafiki. Najnowsze wersje procesorów z opisanej serii są mniejsze i tańsze, ale równie potężne. Pracuj i graj kiedy chcesz. Procesor w Twoim tablecie jest gotowy na wszystko.
Niesamowity wyświetlacz w technologii IPS
Tablet Lenovo Ideapad Miix 300 jest wyposażony w rewelacyjny 10-calowy wyświetlacz (1280x800) o szerokim kącie widzenia (prawie 180 stopni) z technologią IPS (In-Plane Switching), który zapewnia żywe kolory. Co więcej pięciopunktowy interfejs wielodotykowy sprawnie współpracuje z Windows 8.1dzięki czemu zyskujesz jeszcze bardziej precyzyjne sterowanie.
Wbudowane kamery internetowe
Kamera internetowa 2 Mpix i tylna kamera 5 Mpix pozwalają cieszyć się możliwością przeprowadzania konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online, zapewniając poczucie rzeczywistej obecności.
Czytnik kart MicroSD
Gniazdo Micro-SD umożliwia rozbudowę pamięci o 64GB pamięci zewnętrznej. Taka ilość miejsca w zupełności wystarczy do przechowywania ulubionych filmów, muzyki i dokumentów, które chcesz mieć zawsze ze sobą.
Możliwości łączności bezprzewodowej
Dzięki łączności 802.11 a/b/g/n Wi-Fi i Bluetooth® 4.0 (opcja) możesz połączyć się z siecią internetową w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Intel Atom Z3735F (4 rdzenie, od 1.33 GHz do 1.83 GHz, 2MB cache) |
| Układ graficzny | Intel HD Graphics |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 5-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280x800 |
| Aparat | 5.0 Mpix - tył;2.0 Mpix - przód |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n;Bluetooth |
| Złącza | 1x Micro USB;1x Micro HDMI;Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart pamięci |
| System | Microsoft Windows 10 PL |
| Wymiary | 256x172x9.2mm |
| Waga | 615g |
| Dodatkowe informacje | Pełna klawiatura QWERTY (stacja dokująca);Wbudowane głośniki stereo;Akcelerometr |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17