LENOVO P723N SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Stereofoniczne słuchawki Lenovo P723 zapewniają czysty dźwięk i mocny bas, dzięki czemu Twoje ulubione utwory nabiorą zupełnie nowego wyrazu. Nauszna konstrukcja, dająca optymalną izolację akustyczną, pozwala cieszyć się ulubioną muzyką, wiernie oddaną przez słuchawki. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort użytkowania.
- izolacja nauszników redukująca hałas otoczenia
- regulacja głośności
- regulacja wielkości pałąka
- mikrofon wbudowany na kablu
- składany pałąk - ułatwia przenoszenie
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.5m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 ~ 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Regulacja głośności;Czysty i wyraźny dźwięk;Lekkie i wygodne |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17