LENOVO S145-14IWL I3-8145U/4GB/256GB SSD/noOS/14" FHD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wystarczy na długo
Elegancki i lekki IdeaPad S145 został skonstruowany z myślą o długim i wydajnym działaniu, dlatego płynnie i szybko przetwarza dane. Ten wytrzymały, 14-calowy laptop świetnie się nadaje do codziennej pracy w drodze i wyróżnia jakością dźwięku oraz opcjami szybkiej i bezpiecznej pamięci masowej

Zadziwia mocą
IdeaPad S145 działa z procesorem do poziomu Intel® Core™ i3 8. generacji, dlatego dotrzymuje Ci kroku przy każdym zadaniu. Oferuje też różne opcje bezpiecznej pamięci masowej, w tym hybrydowy dysk SSD z dyskiem twardym, co dodatkowo skraca czas reakcji.


Ruszaj śmiało w drogę
IdeaPad S145 w wersji podstawowej waży zaledwie 1,8 kg, dlatego świetnie się sprawdza w podróży. Wąskie ramki ekranu podkreślają minimalizm wzornictwa i zwiększają obszar wyświetlania obrazu. Ten bardzo przystępny cenowo laptop robi też wrażenie dzięki wersjom kolorystycznym z błyszczącym lub teksturowanym wykończeniem.
Świetne brzmienie, świetny obraz
Krystalicznie czysty dźwięk filmu, odtwarzanej strumieniowo muzyki i czatu na IdeaPadzie S145 robi wrażenie dzięki technologii Dolby Audio™. Obraz na 14-calowym, antyodblaskowym wyświetlaczu w wersji HD lub FHD dodatkowo cieszy wzrok.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | I3-8145U |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Zintegrowany układ graficzny Intel® UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2 x USB 3.0 USB 2.0 HDMI Czytnik kart 4 w 1 Gniazdo słuchawek i mikrofonu |
| System | Brak systemu |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17