LENOVO TAB 3 10 PLUS X70L 1,3GHz/2GB/16GB/LTE/A6.0 10.1"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Lenovo Tab 3 zbudowany z myślą o rozrywce. Ciesz się grami i filmami w rozdzielczości Full HD. Wbudowane dwa głośniki oraz wydajna bateria sprawiają że Tablet staje się przenośnym kinem.
Genialny wyświetlacz Full HD
Dźwięk, który ożywa
Wciągająca rozrywka
Wydajna akumulator
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MediaTek MT8732 Quad-Core 1300 MHz |
| Układ graficzny | Mali-T720 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 10-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 |
| Aparat | 8 Mpix - tył;5 Mpix - przód |
| Łączność | 802.11a/b/g/n/ac;Bluetooth;WWAN;LTE;A-GPS;GPS |
| Złącza | 1x Micro USB;Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart microSD |
| System | Android 6.0 Marshmallow |
| Bateria | Litowo-jonowa 7000 mAh |
| Wymiary | 247x171x9mm |
| Waga | 500 g |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr;Czujnik Halla;Żyroskop;Magnetometr |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17