LENOVO TAB 4 1.4GHz/2GB/16GB/A7.0 8" ZA2B0011PL
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tablet dla całej rodziny
Wrażenia, które Cię przyciągną
Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, Tab 4 8 pozwala na oglądanie ulubionych programów i seriali poprzez aplikacje Amazon, Hulu i Netflix. Dodatkowo jego 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 1280x800 pikseli oferuje szerokie kąty widzenia. Dzięki temu uzyskasz wspaniałe wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Dźwięk, który Cię poruszy
Dysponując bogatym, mocnym dźwiękiem wzmocnionym dzięki technologii Dolby Atmos® z łatwością przekształcisz Tab 4 8 w mobilne centrum rozrywki. Od teraz ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym brzmieniem tak jak lubisz: ze słuchawkami lub bez.

Smukły i lekki
Rodzinny tablet Tab 4 8 o grubości zaledwie 8,3 mm i wadze 320 g jest łatwy w obsłudze niezależnie od wieku.

Sprawdzona wydajność
Pod stylowym wyglądem Tab 4 8 kryje się także wydajny 64-bitowy 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™. Wspierany przez maksymalnie 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim stawianym przed nim zadaniom.

Jeden tablet dla całej rodziny
Spójrzmy prawdzie w oczy: większość rodzin dzieli się ze sobą swoim tabletem. Projektując Tab 4 8 wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie przeznaczone dla wielu użytkowników o zupełnie różnych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami oraz dostępem do kont w social mediach.

Korzystaj z łączności 4G
Tab 4 8 to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To eleganckie, przenośne urządzenie może łączyć się z siecią 4G, umożliwiając ultra szybkie przesyłanie i pobieranie danych.

Jeszcze bardziej przyjazny dzieciom
Zestaw Kids’ Package pozwoli Ci bez obaw dzielić się Twoim urządzeniem z dziećmi. Zawiera on odporną na wstrząsy obudowę, filtr ekranu chroniący wrażliwe oczy dziecka oraz zabawne naklejki. Pozwala również na blokowanie treści nieodpowiednich dla nieletnich widzów, a także na ustawienie limitu czasowego korzystania z urządzenia. Co więcej, dzieci zyskają dostęp do specjalnej platformy KIDOZ, na której znajdą materiały zapewniające wartościową, bezpieczną i ekscytującą rozrywkę.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 425 (4 rdzenie, 1.4 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny | Adreno 308 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 10-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 |
| Aparat | 2.0 Mpix - przód;5.0 Mpix - tył |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n;Bluetooth;GPS |
| Złącza | 1x Micro USB; Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart microSD |
| System | Android 7.0 Nougat |
| Bateria | Litowo-jonowa 4250 mAh |
| Wymiary | 211x124x8.3mm |
| Waga | 320g |
| Dodatkowe informacje | Czujnik światła;Czujnik zbliżeniowy;Akcelerometr |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17