LENOVO TAB 4 7 ESSENTIAL 1GB 8GB WIFI 7" ANDROID 7.0 ZA300098PL TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Świetny tablet. Niesamowita cena.

Płaski i lekki
Tab 7 Essential jest tak płaski i lekki (ma 8,8 mm grubości i waży 254 gramy), że ledwo czuje się go w dłoni.

Czysty Android 7
Tab 7 Essential ma niemal pozbawiony dodatków system Android 7.0 Nougat, dzięki czemu działa sprawniej, a w aplikacjach nie ma bałaganu.

Urządzenie do bezpiecznego wspólnego użytku
Każdy użytkownik ma własne konto z osobistymi ustawieniami, tapetą i kontami w mediach społecznościowych. Osobne hasła umożliwiają logowanie w bezpiecznym, osobistym miejscu, dlatego można udostępnić tablet innym osobom, nie martwiąc się o poufność danych.

Wi-Fi i opcjonalnie LTE
Tab 7 Essential jest dostępny w wersjach Wi-Fi i LTE, dlatego możesz łączyć się z siecią nawet w podróży.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MTK MT8167 (4 rdzenie, 1.30 GHz, Cortex A35) |
| Układ graficzny | PowerVR GE8300 |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 5-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 |
| Aparat | 2.0 Mpix - przód; 2.0 Mpix - tył |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n; Bluetooth; GPS |
| Złącza | 1x Micro USB; 1x Wyjście słuchawkowe; Czytnik kart pamięci |
| System | Android 7.0 Nougat |
| Bateria | Litowo-jonowa 3450 mAh |
| Wymiary | 102x194x8,8mm |
| Waga | 250 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17