LENOVO TAB M10 TB-X605L 450/2GB/16GB/LTE/A8.0 10.1" ZA490006PL TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Przykuwa wzrok
Spraw radość oczom. Wyświetlacz FHD o przekątnej 10,1” w tablecie Tab M10 podkreśla zarówno intensywność scen akcji, jak i urocze detale rodzinnych zdjęć.
Smukły i lekki.
Tab M10 ma zaledwie 8,1 mm grubości, a waży jedynie 480 g, dlatego wygodnie leży w dłoni i bez problemu mieści się w torbie czy plecaku. Możesz go zabierać ze sobą wszędzie bez dodatkowego obciążenia.

W otoczeniu donośnego dźwięku
Muzyka, filmy, seriale i nagrania wideo zyskują nową jakość dźwięku. Dwa przednie głośniki i Dolby Atmos® oferują kinowe wrażenia niezależnie od miejsca.

Bezproblemowy tablet dla całej rodziny
Aby zapewnić ochronę dzieciom i samemu tabletowi, wybierz opcjonalny Pakiet dla dzieci. Zawiera on specjalny gumowy ochraniacz wstrząsoodporny oraz specjalny tryb dla dzieci z aktualnymi, specjalnie dobieranymi materiałami dla najmłodszych użytkowników.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 450 (8 rdzeni, 1.8 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny | Adreno 506 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | 10,1” FHD (1920 x 1200) IPS z pojemnościowym ekranem z 10-punktową obsługą wielodotykową |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 |
| Aparat | 2.0 Mpix z przodu i 5.0 Mpix z tyłu |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n; Bluetooth 4.0 |
| Złącza | USB Type-C; Wyjście słuchawkowe; Złącze stacji dokującej; Czytnik kart pamięci; Gniazdo kart nanoSIM |
| System | Android 8.0 Oreo |
| Bateria | Litowo-jonowa 4850 mAh |
| Wymiary | 168 x 242 x 8,1 mm |
| Waga | Od 480 g |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon; Żyroskop; Wbudowany głośniki stereo; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17