LENOVO TAB2 A10-30L 1.3GHz/1/16GB/LTE WHITE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Żywy i szczegółowy obraz
10-calowy ekran zastosowany w TAB 2 A10-30L oferuje większy obszar widzenia w porównaniu z innymi tabletami, co przekłada się na możliwości oglądania wideo.
Intensywne wrażenia audio
System głośników Sound Bar wspomagany przez technologię Dolby Atmos® Cinematic Moving Audio zapewnia wspaniały dźwięk, któremu nie będziesz mógł oprzeć się. W połączeniu z ekranem Full HD zastosowanym w TAB 2 A10-30L otrzymujemy idealne urządzenie do gier i korzystania z multimediów.
Mocny procesor
TAB 2 A10-30L pozwoli Ci cieszyć się płynnym, wydajnym 64-bitowym procesorem czterordzeniowym.
Długi czas pracy na baterii
Bateria o pojemności 7000 mAh zapewnia do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Korzystaj z tabletu cały dzień bez ładowania.
Cienka, ergonomiczna konstrukcja
Dzięki grubości nieprzekraczającej 9mm TAB 2 A10-30L jest maksymalnie przenośny. Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach – Pearl White i Midnight Blue – co pozwoli Ci dobrać kolor idealnie pasujący do Twojego stylu.
Dodatkowe wielofunkcyjne etui ochronne z klawiaturą Bluetooth®
Wielofunkcyjny pokrowiec ochronny zapewnia większą produktywność, umożliwia wyświetlanie treści multimedialnych bez użycia rąk oraz zabezpiecza tablet przed uszkodzeniami. Służy jako klawiatura, podstawka oraz pokrowiec ochronny.
Aplikacje najwyższej jakości
Specjalnie zaprojektowane aplikacje najwyższej jakości Lenovo pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać tablet. Przesyłaj pliki do znajomych, zabezpiecz swoje urządzenie, przyspiesz je, zsynchronizuje kontakty i wiele więcej.
Aktualizacja systemu operacyjnego
Rozkoszuj się pełnią możliwości nowszej wersji systemu Android – którego można spodziewać się w czerwcu 2015 – który zostanie bezprzewodowo zaktualizowany.
Dane techniczne
| Model | TAB2 A10-30L |
| Part Number | ZA0D0035PL |
| Procesor | Qualcomm MSM8909 |
| Częstotliwość procesora | 1300 MHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Kamera | 2 Mpix - przednia; 5 Mpix - tylna |
| Złącza | Audio mini Jack wyjście, Micro USB |
| Komunikacja | WiFi 802.11/b/g/n ;Bluetooth 4.0;3G;4G LTE |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | litowo-jonowa (LiIon) 7000 mAh |
| Wymiary | 247x171x8.9 mm |
| Wyposażenie | Ładowarka sieciowa |
| Waga | 525g |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart SD;GPS;Akcelerometr;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17