LENOVO TAB2 A10-30L 2GB/16GB/LTE/WIFI BIAŁA PERŁA ZA0D0088PL
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Żywy, wyraźny obraz
Na 10-calowym wyświetlaczu HD (1280 x 800) tabletu TAB 2 A10-30 filmy, zdjęcia i gry prezentują się rewelacyjnie.
Długi czas działania baterii
Bateria tabletu TAB 2 A10-30 zapewnia do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Korzystaj z niego przez cały dzień bez konieczności ładowania.
Smukła, ergonomiczna obudowa
Dzięki smukłej obudowie o grubości poniżej 9 mm TAB 2 A10-30 zapewnia maksymalną mobilność. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i niebieskiej.
Dwa głośniki
Dwa głośniki zapewniają czysty, wyrazisty dźwięk. TAB 2 A10-30 doskonale nadaje się do muzyki i filmów.
Imponująca pojemność
16 GB pojemności wewnętrznej zapewnia mnóstwo miejsca na pliki multimedialne.
Kamera przednia i tylna
Dzięki kamerze przedniej 5 Mpx oraz kamerze tylnej 2 Mpx możesz cieszyć się najwyższą jakością rozmów wideo z rodziną i przyjaciółmi.
Dostępny opcjonalnie moduł łączności 4G-LTE
Niezwykle szybka łączność 4G-LTE pozwala Ci pozostawać w kontakcie gdziekolwiek jesteś. Dostępna w wersjach 4G-LTE.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 212 (4 rdzenie, 1.3 GHz, Cortex A7) |
| Układ graficzny | Adreno 304 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 10-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 |
| Aparat | 2.0 Mpix - przód;5.0 Mpix - tył |
| Łączność | Moduł Bluetooth;Wbudowany modem 4G;Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Złącza | 1x Czytnik kart pamięci;1x Wyjście słuchawkowe;1x Gniazdo kart microSIM;1x Micro USB |
| System | Android 5.1 Lollipop |
| Bateria | Litowo-jonowa 7000 mAh |
| Wymiary | 247x171x8.95mm |
| Waga | 520 g |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr;Wbudowany mikrofon;Wbudowane głośniki stereo |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17