LENOVO TAB3 A8-50M 2GB/16GB/GPS/LTE POLARNA BIEL ZA180002PL
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowany dla rodziny
Korzystaj z tabletu wraz z całą rodziną – także dziećmi – nie rezygnując z personalizacji. Tab3 8 posiada tryb dla wielu użytkowników, dzięki któremu każdy korzystać może z własnych ustawień. Ponadto dzięki funkcji bezpiecznego przeglądania sieci i ograniczania dostępu jest on bezpieczny dla dzieci.
Kompaktowa łączność
Tab3 8 o przekątnej ekranu 8 cali i wadze zaledwie 329g charakteryzuje się mobilnością przydatną podczas użytkowania w drodze. Wi-Fi oraz dostępny opcjonalnie modem 4G sprawiają, że zawsze pozostajesz w kontakcie. Włóż go więc do torby i w drogę.
Łagodny dla oczu
Adaptacyjna technologia wyświetlania oznacza, że Tab3 8 nie powoduje zmęczenia oczu. Urządzenie to ustawia optymalne podświetlenie i kontrast do czytania, filmów itp. Oferuje nawet bezpieczny tryb, który eliminuje niebieskie światło, chroniąc dzieci i osoby o wrażliwych oczach.
Długi czas działania baterii
Tab3 8 oferuje aż do 8 godzin działania baterii bez konieczności ładowania, można więc używać go przez cały dzień.
Oszałamiający dźwięk
Dwa przednie głośniki z technologią Dolby Atmos® zapewniają wspaniały dźwięk przestrzenny.
Dwie kamery
Tab3 8 robi świetne zdjęcia zarówno tylną kamerą 5 Mpx, jak i przednią 2 Mpx, idealną do selfie. Możesz za ich pomocą szybko robić zdjęcia i dzielić się nimi w dowolnym momencie.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MTK MT8735P (4 rdzenie, 1.0 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny | Mali-T720 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 10-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 |
| Aparat | 5.0 Mpix - tył;2.0 Mpix - przód |
| Łączność | Wbudowany modem 4G;Wbudowany moduł AGPS;Moduł Bluetooth;Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Złącza | 2x Gniazdo kart microSIM;1x Czytnik kart pamięci;1x Wyjście słuchawkowe;1x Micro USB |
| System | Android 6.0 Marshmallow |
| Bateria | Litowo-jonowa 4290 mAh |
| Wymiary | 210x125x8.9mm |
| Waga | 350 g |
| Dodatkowe informacje | Czujnik zbliżeniowy;Czujnik światła;Akcelerometr |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17