LENOVO TB-X103F APQ8009/1GB/16GB/WIFI/A6.0/10.1" BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | Snapdragon APQ8009 (4 x 1.3GHz) |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 |
| Aparat | 5.0 Mpix - tył;2.0 Mpix - przód |
| Łączność | 802.11b/g/n;Bluetooth;GPS |
| Złącza | 1x Micro USB; Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart microSD |
| System | Android 6.0 Marshmallow |
| Bateria | Li-Ion 7000 mAh |
| Wymiary | 247x171x9.6mm |
| Waga | 600 g |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr;Wbudowane głośniki;Mikrofon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17