LENOVO THINKPAD E15 G2 R5-4500U/8GB/256SSD/W10P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop biznesowy Lenovo ThinkPad E15
Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad E15 to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Lenovo stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.
Doskonały laptop
Dzięki znakomitej wydajności na co dzień ThinkPad E15 ułatwia rozwój każdej działalności. Zaawansowany procesor oraz pamięć operacyjna i masowa dbają o to, by nie przerosło go żadne zadanie. Wydajny układ graficzny i wyświetlacz FHD o przekątnej 15,6 cala oraz najnowocześniejsze głośniki i technologie dźwięku to gwarancja, że nic nie umknie Twojej uwadze. A wbudowane zabezpieczenia oraz niezawodność i przystępna cena zapewniają dodatkowe poczucie spokoju.
Komfortowa współpraca
ThinkPad E15 ma głośniki marki Harman, zaawansowaną technologię Dolby Audio™ oraz mikrofony z certyfikatem Skype dla firm. Dlatego właśnie doskonale nadaje się do wideokonferencji — zarówno w sali, jak i w drodze. Łączność Wi-Fi 6 poradzi też sobie z wymaganiami komunikacji szerokopasmowej nowej generacji.
Ochrona danych i prywatności
ThinkPad E15 to laptop bezpieczny pod każdym względem. Wszystkie dane, w tym także logowania, są szyfrowane przez dedykowany układ TPM 2.0, a kamerę można zamknąć fizycznie przy użyciu osłony ThinkShutter. Jest też dostępna opcja inteligentnego włączania — czytnika linii papilarnych wbudowanego w przycisk zasilania.
Na niego możesz liczyć
ThinkPad E15 jest odporny na różne zagrożenia. Został przetestowany na zgodność z normą wojskową MIL-SPEC i działa w niemal wszystkich warunkach: od arktycznych mrozów po skwar pustyni.
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | R5-4500U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1,70 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17