LENOVO THINKPAD E570 I5-7200U/8GB/500GB/950M/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Konfigurowany laptop biznesowy o przekątnej ekranu 15,6 cala.
Płaski, lekki i wydajny
Dzięki smukłej konstrukcji i niewielkiej wadze ThinkPad E570 zapewnia wydajność potrzebną do skutecznej pracy w dowolnym miejscu. Ten laptop działa z procesorami Intel® Core™ 7. generacji i można do niego dobrać różne opcje grafiki, pamięci masowej i operacyjnej oraz łączności w zależności od potrzeb firmy.

Gotowy do pracy i chroniący dane
Model E570 oferuje liczne funkcje usprawniające pracę, takie jak system Windows 10 łączący w sobie cenione zalety tego środowiska oraz nowe udoskonalenia, które z pewnością Ci się spodobają. Dodatkowe porty HDMI, VGA i USB ułatwiają prowadzenie prezentacji i udostępnianie informacji. Opcjonalny czytnik linii papilarnych do przeciągania palcem umożliwia używanie odcisku palca zamiast hasła. Funkcja Trusted Platform Module (TPM) zapewnia dodatkowy spokój, szyfrując wszystkie dane.
Łatwe prowadzenie wideokonferencji
Szeroki kąt widzenia, funkcja śledzenia twarzy oraz czułość wbudowanej kamery o rozdzielczości HD przy słabym oświetleniu, a także dwa mikrofony z funkcją redukcji hałasu ułatwiają łączność ze współpracownikami i znajomymi. E570 ma nawet wygodne klawisze multimedialne umożliwiające szybkie i łatwe sterowanie mikrofonem i głośnikami.

Nagradzana klawiatura
Pełnowymiarowa, odporna na zalanie i ergonomiczna klawiatura ThinkPad z klawiaturą numeryczną jest znana z pełnego zestawu klawiszy, komfortu pracy oraz urządzenia wskazującego TrackPoint®. Doskonalona od ponad 20 lat ma także duży panel dotykowy z przyciskami, które można konfigurować na wiele sposobów.
Wyraźny obraz i znakomity dźwięk
E570 przyjemny dla oka — i ucha. Ten model ma 15,6-calowy, antyodblaskowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD (1920 x 1080). Wbudowane głośniki stereo z technologią Dolby® Audio™ Premium emitują wyraźny, czysty dźwięk surround. Wrażenia multimedialne zwiększy dodatkowo nagrywarka dysków optycznych.

Legendarna niezawodność
Laptopy ThinkPad przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu słyną z wytrzymałości i wysokiej jakości. Podczas testów sprawdzana jest m.in. ich odporność na ciśnienie, temperaturę, wilgotność, wibracje i kurz.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 620;NVIDIA GeForce GTX 950M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Trackpoint;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Klawiatura odporna na zalanie;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17