LENOVO THINKPAD L440 I5-4210M/4GB/320GB/W8.1P 14.1"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dysk twardy 320GB HDD
Talerzowy dysk HDD charakteryzuje się większą pojemnością i stosunkowo szybkim działaniem – jest to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy szukają podzespołu do standardowej pracy.
Karta graficzna Intel HD Graphics 4600
Chociaż zintegrowana karta graficzna nie gwarantuje optymalnej jakości rozgrywki w najnowsze gry, to cieszy się ona uznaniem w oczach użytkowników. Wszystko to dzięki prostej i szybkiej obsłudze multimediów – nie straszna jej edycja zdjęć, czy oglądanie filmu w jakości full HD. Stanowi ona optymalny wybór dla użytkowników, którzy nie szukają karty graficznej do gier oraz zaawansowanych programów do obróbki grafiki lub plików wideo.
4GB pamięci DDR3
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.
Wbudowana kamera
Świat na wyciągnięcie ręki – wbudowana kamera umożliwia łatwiejszą komunikację. Wideokonferencje, robienie zdjęć, nagrywanie filmów, czy wideo rozmowy nigdy nie były tak proste.
Bluetooth
Szybka wymiana plików i brak plątaniny kabli – to kusząca wizja dla każdego miłośnika IT. Wbudowany moduł Bluetooth daje możliwość połączenia komputera z urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak: smartfon, tablet, głośniki, mysz, czy klawiatura.
USB 3.0 Super Speed
Najnowszy i najszybszy port USB gwarantuje niesamowicie szybkie przesyłanie danych. Wysoka kompatybilność ze starszymi urządzeniami oraz 10x większa wydajność w porównaniu do portu USB 2.0 oznacza większy komfort użytkowania.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-4210M 2x 2.6 GHz (Max 3.2GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 320 GB |
| Przekątna matrycy | 14,1" |
| Dysk SSD | Brak |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4600 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;3x USB 2.0;1x VGA;1x Mini DisplayPort;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Trackpoint;Klawiatura odporna na zalanie;Tworzywo sztuczne |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17