LENOVO V110-15IKB I5-7200U/4GB/500GB/W10P 15.6" 80TH003BPB LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
LENOVO V110-15IKB
Biznesowy laptop 15,6"
Dzięki takim atutom jak najnowocześniejsze procesory i pamięć operacyjna czy ułatwiająca pracę klawiatura Lenovo V110 jest niezawodnym komputerem, który zaspokoi obecne i przyszłe potrzeby Twojej firmy. Ten lekki, przystępny cenowo laptop o przekątnej 15,6” ma nowoczesne wzornictwo oraz ekran o wysokiej rozdzielczości, który świetnie się sprawdza w pomieszczeniach i w terenie. Do tego modelu jest dostępna rozszerzona gwarancja i opcje pomocy technicznej.

Zadziwiaj dzięki Windows
Windows 10 Pro łączy w sobie największe znane już zalety tej rodziny systemów operacyjnych z wieloma nowymi udoskonaleniami. Uruchamia się szybko i ma rozbudowane menu Start, zupełnie nową przeglądarkę oraz Cortanę — osobistą asystentkę cyfrową. Teraz możesz pracować efektywniej, szybciej i płynniej, nawet na różnych urządzeniach.
Wysoka wydajność
Procesory do Intel® Core™ 6. generacji wprowadzają nowy standard wydajności komputerów. Błyskawiczne, wszechstronne i z wbudowanymi zabezpieczeniami umożliwiają pracę, tworzenie materiałów cyfrowych i korzystanie z rozrywki na nowym poziomie. Co więcej, procesory Intel Core 6. generacji umożliwiają korzystanie z atrakcyjnych nowych funkcji systemu Windows 10, dzięki czemu możesz popisać się kreatywnością i poznać nowe możliwości.

Antyodblaskowy wyświetlacz
Lenovo V110 ma opcjonalny 15,6-calowy wyświetlacz HD, który prezentuje jasny, wyraźny obraz o formacie panoramicznym 16:9. Ma też technologię antyodblaskową, która może zmniejszać ryzyko zmęczenia oczu.
Lekki, ale solidny
Lenovo V110 ma około 2,5 cm grubości i waży mniej niż 2,1 kg, dlatego możesz na nim pracować wszędzie. Pomiędzy klawiszami nie ma odstępów, co znacznie zmniejsza gromadzenie się kurzu i brudu, który z czasem pogarsza działanie laptopów.

Bezpieczny i gotowy do pracy w biznesie
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo danych i ryzyko włamań, ostrożność nigdy nie zawadzi. Dlatego Lenovo V110 ma wbudowany certyfikowany moduł Trusted Platform Module, który oferuje szyfrowanie plików, ochronę haseł, zabezpieczenie uruchamiania systemu i inne funkcje ochrony danych. V110 ma też pełną gamę portów, w tym superszybkie USB 3.0 i HDMI.
Pojemna pamięć
Pamięć masowa o pojemności 1 TB z powodzeniem pomieści wszystkie Twoje dokumenty, zdjęcia i inne pliki.

Zawias do rozkładania na płasko
Zawias laptopa Lenovo V110 otwiera się w zakresie 180 stopni, co bardzo przydaje się do prezentowania zawartości ekranu innym osobom.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 520 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Moduł TPM;Intel OS Guard;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17