LENOVO V110-15ISK I3-6100U/4GB/500GB/W10P 15.6" 80TL008SUS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Rób doskonałe rzeczy z systemem Windows
Łączący wszystkie najważniejsze zalety poprzednich systemów Windows 10 posiada wiele udoskonaleń, które pokochasz. Rozszerzone menu start, nowa przeglądarka internetowa i asystent głosowy Cortana to tylko niektóre z nich.
Pełen mocy
Napędzany przez procesory Intel (aż do Intel Core szóstej generacji) Lenovo V110 posiada pamięć, przestrzeń dyskową i grafikę tak dopasowane, by zaspokoić twoje wymagania względem komputera biznesowego.
Matowy wyświetlacz
Lenovo V110 ma matowy 15.6" wyświetlacz o rozdzielczości HD, który zapewnia jasny obraz z doskonałymi kolorami.
Lekki i wytrzymały
Przy grubości wynoszącej zaledwie 2.29 cm i wadze poniżej 2.1 kg Lenovo V110 zaprojektowany został tak, by umożliwić Ci pracę z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowym atutem tego laptopa jest brak przestrzeni między klawiszami, co zabezpiecza je przed kurzem i brudem, zapewniając taki sam sposób pisania niezależnie od upływającego czasu i warunków, w których używasz komputera.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-6100U 2x 2.3 GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 500 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17