LENOVO V130-15IKB I3-6006U/4GB/128GB SSD/W10P 15.6" 81HN00HHPB LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Korzystny zakup dla małych i średnich firm

Marzenie administratora IT
Laptop dla małych firm Lenovo V130 wyróżnia się mobilnością dzięki niewielkiej wadze (1,8 kg), ale zawiera też wydajny procesor i duży wyświetlacz 15,6” o opcjonalnej rozdzielczości FHD, dzięki którym pracuje się na nim wygodnie w dowolnym miejscu. Pracę usprawnia dodatkowo technologia Rapid Charge opcjonalnej baterii 30 Wh — w ciągu zaledwie 30 minut urządzenie można naładować do poziomu 50%. Po jednym naładowaniu baterii ten laptop może działać nawet przez 6 godzin. Model ten ma technologię Trusted Platform Module (TPM), która współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro i szyfruje dane oraz hasła. Osłona kamery zapewnia prywatność i pewność, że kamera jest wyłączona — hakerzy nie mają szans, by Cię ukradkiem szpiegować.
Widoczność pod każdym kątem
Na opcjonalnym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości Full HD laptop V130 prezentuje wyraźny obraz o żywych kolorach. Ukończ projekt. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran o przekątnej 15,6” otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz łatwo prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać laptopa w wybrany sposób. Co więcej, dźwięk odtwarzany przez głośniki stereo z Dolby Audio™ dorównuje klasą obrazowi.
Nie ograniczaj się do biura
Pełnowymiarowa, ergonomiczna klawiatura V130 została opracowana z myślą o komfortowym, bezbłędnym pisaniu. Efektywności sprzyja też duży panel dotykowy, dzięki któremu nie potrzebujesz myszy podczas pracy poza biurem, a jego jednoczęściowa konstrukcja podkreśla elegancję laptopa. Klawiatura jest też odporna na zalania, dlatego możesz skoncentrować się na pracy i nie przejmować drobiazgami, które każdemu mogą się przydarzyć.

Biznesowy i wytrzymały
Laptopy serii V przechodzą testy niezawodności i wytrzymałości, aby działały płynnie przez wiele lat. Badamy między innymi odporność na wstrząsy i wibracje, wytrzymałość zawiasów, niezawodność wentylatora, a także działanie przy różnych poziomach temperatury i ciśnienia. Wiemy, że komputer to Twoje narzędzie pracy, dlatego dbamy o to, by V130 służył Ci jeszcze długo i bez problemów.
Asystentka do uciążliwych zadań
Windows 10 Pro na laptopie V130 zawiera osobistą asystentkę, Cortanę. Nie musisz już wyszukiwać plików, zdjęć ani terminów spotkań — Cortana zrobi to za Ciebie! Cortanę możesz zintegrować z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać według współpracowników lub dat.

Nie daj szans hakerom
Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego V130 ma technologię Trusted Platform Module (TPM), która współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro. Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje dane oraz hasła. Laptop ma też osłonę kamery, która chroni Twoją prywatność — nikt nie da rady Cię szpiegować.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-6006U 2x 2.0 GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 128 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Zintegrowany układ graficzny Intel® UHD Intel HD Graphics 520 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17