LENOVO V15-IKB I3-8130U/8GB/256GB/W10H 81YD000GPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Opis producenta
Gdy liczy się skuteczność
Lenovo V15 o przekątnej 15,6 cala jest jak menedżer biura, który sprawnie realizuje codzienne zadania. Sprzyja wydajnej pracy i chroni dane, a jego smuklejsza, mniejsza konstrukcja i węższa ramka po bokach podkreśla Twój profesjonalny wizerunek przy biurku oraz wszędzie tam, gdzie chcesz go używać.
Płynna praca i bezpieczne dane
W laptopie Lenovo V15, zostało wbudowane oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM) 2.0 zabezpiecza efekty Twojej pracy, szyfrując dane oraz hasła.
Uwiecznij wszystko
Niezawodność i trwałość tego laptopa sprawdziliśmy w ośmiu rodzajach ekstremalnych warunków. Poddaliśmy go też testom odporności na wstrząsy i wibracje oraz próbom klawiatury i zawiasów, odporności panelu na zarysowania, temperatury działania i ciśnienia. Dlatego wiemy, że da sobie radę w każdych warunkach, w których przyjdzie mu pracować.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Intel Core i3-8130U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | WiFi 802.11 ac Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.0 Type-A 1 x HDMI 1 x Audio (Combo) |
| System | Windows 10 Home |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17