LENOVO V310-15IKB I5-7200U/4GB/1TB/W10P 15.6" 80T30126PB LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Podwójna pojemność baterii
Laptop Lenovo V310 może przechowywać dwie baterie. Wybierając model z podwójnym akumulatorem, możesz go używać przez 12 godzin bez ładowania.

Podwójna opcja przechowywania
Ciesz się najlepszymi pamięciami pamięci masowej z komputerem Lenovo V310 - szybkość reakcji na dysku SSD i zwiększoną pojemnością dysku twardego.

Zwiększona wydajność i wielozadaniowość
Dzięki najnowszej wersji pamięci DDR4 można zwiększyć wydajność systemu nawet o 30% (w zależności od dokładnej konfiguracji).

Gotowy do firmy
Dzięki pełnej gamie portów, w tym VGA, LAN i USB 3.0, ten laptop jest przeznaczony dla biznesu.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 620 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa; Tworzywo sztuczne;Czytnik linii papilarnych;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17