LENOVO X103F APQ8009/2GB/16GB/A6.0 10.1" BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tablet Lenovo Tab 10
Tablet dla rodzin z dziećmi

Lenovo Tab 10 to tablet, który rodzice mogą spokojnie dzielić z dziećmi. Przy użyciu różnych kont użytkowników mama i tata mogą dostosowywać funkcje tabletu i blokować nieodpowiednie materiały. Wszyscy członkowie rodziny mogą się cieszyć wysokiej jakości rozrywką na dużym ekranie Tab 10, a wyraźnemu obrazowi towarzyszy efektowny dźwięk i długo działająca bateria.
Efektowny obraz pod każdym kątem
Oglądaj ulubione seriale bez kabli. Wyświetlacz 10,1” o wysokiej rozdzielczości (1280 x 800) doskonale nadaje się do oglądania filmów i programów z Netflixa czy na YouTube. Dzięki technologii IPS zdjęcia i nagrania wideo prezentują się świetnie pod każdym kątem,—dlatego możesz je oglądać z całą rodziną.


Dziel się urządzeniem, ale chroń prywatność
Wszyscy członkowie rodziny mogą korzystać z tabletu Tab 10 po swojemu. Każdy użytkownik ma własne konto z osobistymi ustawieniami, tapetą i kontami w mediach społecznościowych.
Bezpieczeństwo dzieci
Przy użyciu trybu dziecięcego rodzice mogą blokować dostęp do nieodpowiednich materiałów oraz ograniczać czas korzystania z urządzenia.


Rozrywka na cały dzień
Tab 10 służy całej rodzinie, dlatego jest intensywnie używany. Na szczęście jest wyposażony w pojemną baterię, dlatego oferuje do 10 godzin rozrywki po jednym naładowaniu.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 210 (4 rdzenie, 1.3 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 304 (400 MHz) |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | IPS 10,1” HD |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 |
| Aparat | Przednia stałoogniskowa kamera 2 MP; tylna 5 MP z autofokusem |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n; Bluetooth |
| Złącza | 1 x microUSB; 1 x Audio Jack; Czytnik kart pamięci |
| System | Android 6.0 |
| Bateria | 7000 mAh |
| Wymiary | 247 mm x 171 mm x 9,6 mm |
| Waga | 0,32 kg |
| Dodatkowe informacje | Dwa głośniki z technologią Dolby Atmos |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17