LENOVO Y700-15 I5-6300HQ/4GB/1TB/GTX960M-4GB/W10 15.6'' 80NV00CWPB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Włącz do gry wszystkie zmysły i wejdź w nowy wymiar rozrwyki!
Wysoka jakość obrazu
Matowa matryca umożliwi Ci komfortową pracę w nawet najbardziej nasłonecznionych miejscach i nie zmęczy wzroku. Zanurz się w świat ulubionej gry i ciesz się hiperrealistyczną rozgrywką. My też uważamy, że jak grać to na całego.
Wielowymiarowy dźwięk
Odtąd możesz wczuć się w ulubioną grę jeszcze bardziej. Brzmi dźwięcznie prawda?
Niezrównana moc
Podświetlana klawiatura
Dodatkowo klawiatura AccuType zapewnia większy komfort pisania, dzięki specjalnie zaokrąglonym klawiszom.
Graj na chłodno
Niepowtarzalny design
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-6300HQ 4x2.3GHz(turbo 3.2GHz),6MB Cache, 64-bit |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 530; nVidia Geforce GTX 960M |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Dolby Home Theater ;Głośniki JBL ;Intel High Definition Audio ;Wbudowane 2 mikrofony ;Wbudowane głośniki 2.1 ;Wbudowany głośnik niskotonowy |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad; Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa; Podświetlana klawiatura;Aluminium ;Tworzywo sztuczne ;Wzmocniona konstrukcja; Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17