LENOVO Y700-15ISK I7-6700HQ/16GB/256GB SSD/GTX960/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Oszałamiający, 15,6-calowy wyświetlacz
Dzięki ekranowi Full HD (1920 x 1080) bez ramki, o żywych kolorach notebook Lenovo Ideapad Y700 (15) sprawia, że gry, filmy i zdjęcia nabierają życia. Matowa matryca wykorzystuje technologię IPS, zapewniając niezwykle żywe kolory i kąt widzenia dochodzący do 180°.
Niesamowita, dedykowana karta graficzna
Gdy toczysz wyrównany pojedynek z najgroźniejszym przeciwnikiem, nie możesz pozostać w tyle. Wybierając dedykowaną kartę graficzną NVIDIA na każdym kroku dysponujesz środkami, by pokonać najlepszych.
Znakomity dźwięk stereo
Dzięki technologii Dolby® Home Theater® możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem przestrzennym gdziekolwiek jesteś. Wbudowane głośniki stereo JBL® z subwooferem zapewniają czysty, wyrazisty dźwięk gdy grasz, słuchasz muzyki lub oglądasz film.
Optymalne chłodzenie
Bez względu na to jak intensywna akcja rozgrywa się na ekranie, Y700 pozostaje niezmiennie chłodny. Poprzez regulację prędkości wentylatora i utrzymywanie optymalnej temperatury, notebook ten zapewnia lepszą wydajność i bardziej komfortową rozgrywkę.
Rewolucyjne akcesoria
Sprawdź akcesoria Lenovo Y Gaming, które zapewniają intensywniejszą i bardziej wciągającą rozgrywkę. Od pozwalającej na błyskawiczne wprowadzanie makr klawiatury przez nowoczesną, programowalną mysz, każde doskonale prezentujące się akcesorium zaprojektowane jest tak, by zapewniać większą precyzję i kontrolę.
Kamera Intel® RealSense™ 3D (opcjonalnie)
Wyposażona w najlepszy w swojej klasie czujnik głębi, kamera Intel® RealSense™ 3D umożliwia intuicyjną interakcję z Ideapad Y700 za pośrednictwem gestów, a nawet mimiki twarzy. Pozwala na precyzyjniejszą kontrolę oraz wprowadza w nowy wymiar gier, rozrywki i wideokonferencji.
Opcjonalnie dostępna podświetlana klawiatura
Z wyposażoną w dwa stopnie jasności podświetlaną klawiaturą możesz grać, surfować i rozmawiać na czacie nawet późno w nocy przy zgaszonym świetle.
Uśmiech, podmiana i porządkowanie – wszystko to w kilka sekund
Ideapad Y700 wyposażony jest w Lenovo® Photo Master 2.0 – nowoczesną bibliotekę zdjęć z intuicyjną, potężną nawigacją i narzędziami edycyjnymi. Teraz posiada funkcjonalność pozwalającą na automatyczną podmianę twarzy oraz inteligentne porządkowanie według wydarzeń, by organizować i udoskonalać zdjęcia do perfekcji.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-6700HQ 4x 2.6 GHz (Max. 3.5 GHz), 6MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 530;NVIDIA GeForce GTX 960M |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 3D;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura; Aluminium;Tworzywo sztuczne;Wzmocniona konstrukcja; Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17