LENOVO Y7000-15 I7-8750H/8GB/256GB SSD/GTX1060/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK Repack/Przepakowany
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-8750H 6x 2.2 GHz (Max. 4.1 GHz), 9MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GeForce GTX 1060 |
| Pamięć karty graficznej | 6144 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3x USB 3.0;1x USB Typu-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort ;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Tworzywo sztuczne |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17