LENOVO YOGA 10 QC1,6GHz/1G/16G/3G/IPS/FHD/A4.3
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Model | B8080 |
| Part Number | 59-411681 |
| Częstotliwość procesora | 4x1,60GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1200 |
| Kamera | 8Mpix przód;1,6Mpix tył |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n;Bluetooth;3G |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | 9000mAh;do 18h |
| Wymiary | 261x180x9,1 mm |
| Wyposażenie | ładowarka sieciowa |
| Waga | 628g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17