LENOVO YOGA 2 PRO I7-4510U/8GB/256GB SSD/W8.1 13.3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-4510U 2x 2.0 GHz (Max. 3.0 GHz), 4MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4400 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura wyspowa |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17