LENOVO YOGA 2 Pro I5-4210U/8/256/W8.1 59427503
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Obróć ekran o 360 stopni
Ultrabook kiedy chcesz, tablet kiedy go potrzebujesz. Jednym ruchem zmieniaj tryby pracy z laptopa z klawiaturą w tablet, podstawkę, lub namiot – rozwiązanie Lenovo Transition automatycznie przełączy ustawienia systemowe i zablokuje klawiaturę. Unikalna konstrukcja ultrabooka Yoga 2 Pro oraz obracany o 360 stopni ekran dotykowy pozwolą Ci wybrać tryb pracy dopasowany do tego, co chcesz robić.

Konstrukcja umożliwiającą obrót o 360 stopni i złożenie
Aplikacja dla każdego trybu
Ultrabook Yoga 2 Pro wyposażony jest w dodatkowe oprogramowanie pozwalające w maksymalnym zakresie wykorzystać każdy tryb pracy. Specjalne rozwiązanie Lenovo rozpoznaje bieżący tryb pracy i poleca aplikacje, z których najwygodniej będzie Ci korzystać (oznaczone hasłem Lenovo Recommeds). Domyślnie zainstalowane aplikacje, takie jak Phone Companion, Camera Man, Photo Touch i Chef, zapewnią Ci maksimum wydajności w każdym trybie.
Wyświetlacz Quad HD+
Zobacz pełnię barw na ekranie o wysokiej rozdzielczości QHD+ (3200x1800 pikseli). Zastosowana matryca IPS zapewnia też doskonałe kąty widzenia. Dotykowy ekran Yoga 2 Pro osłonięty został szkłem Corning i wyposażony w technologię 10-punktowego multitouch by praca z tabletem była czystą przyjemnością
.
Nowoczesna moc obliczeniowa
Ultrabook Yoga 2 Pro działa w oparciu o procesor Intel® Core™ czwartej generacji. To niesamowity zasób mocy, który zapewni Ci rewelacyjną rozrywkę podczas grania w gry czy oglądania filmów w full HD. Yoga 2 Pro to potężna wydajność, wyrazisty obraz i niesamowicie wytrzymała bateria, a także wbudowane funkcje zabezpieczające, zapewniające ochronę danych.
Smukła, lekka konstrukcja: długi czas działania baterii
Yoga 2 Pro to urządzenie ultraprzenośne – idealne dla osób aktywnych i często pracujących w podróży. To także wyjątkowo lekki (1,39 kg) i smukły ( o grubości 15,5 mm ) ultrabook, z którego możesz korzystać nawet do 9h bez ponownego ładowania baterii.
Lenovo Motion Control
Obsługuj urządzenia za pomocą gestów – swobodnie przeglądaj strony, przewijaj muzykę, zmieniaj głośność i wykonuj inne proste operacje za pomocą ruchów dłoni - umożliwia to wbudowana kamera internetowa.
Sterowanie głosem
Pracuj na ultrabooku Yoga 2 Pro mówiąc mu, co ma robić, lub zadając pytania.
Superszybki dysk SSD
Możesz polegać na błyskawicznej szybkości zapisu i odczytu danych dzięki niezawodnemu dyskowi SSD o pojemności do 512 GB.
Podświetlana klawiatura AccuType
Uznana na całym świecie klawiatura AccuType ma ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu pisanie na niej jest bardziej komfortowe i pozwala uniknąć pomyłek. Zastosowane w niej podświetlenie pozwoli Ci swobodnie pisać także w słabiej oświetlonych pomieszczeniach.
Głośniki stereo z technologią Dolby® Home Theater®
Głośniki ultrabooka Yoga 2 Pro zapewniają bogaty w szczegóły dźwięk stereo, a funkcjonalność Dolby Home Theater zapewnia niezwykle głębokie doznania audio.
Produkt przyjazny dla środowiska
Kupując ultrabooka Yoga 2 Pro, pomagasz chronić środowisko naturalne. Yoga 2 Pro to pierwszy laptop, który uzyskał oznaczenie Green Mark od TuV. Oznaczenie to stanowi dowód na wieloletnie przywiązanie wagi przez firmę Lenovo do takich kwestii, jak odpowiedzialność społeczna, ekologiczne procesy produkcyjne i niskie zużycie energii.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5 4210U 2x1,7Ghz(max 2,7GHz),3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | Intel® HD Graphics 4400 |
| Napęd optyczny | brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowany mikrofon/głośniki stero |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1xmicro HDMI;Złącze Combo jack |
| Dodatkowe informacje | Matryca IPS;Czytnik kart pamięci SD,MMC;Kamera internetowa 720p |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17