LENOVO YOGA 3 M-5Y71/8GB/512GB SSD/W10 13.3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wiele sposobów korzystania z urządzenia Lenovo Yoga
Lenovo Yoga 3 Pro to najbardziej elastyczny w użytku komputer osobisty na świecie Umożliwia korzystanie z czterech trybów pracy: laptop, podstawka, namiot i tablet. Koncepcja: Dzięki unikalnemu designowi modelu Lenovo Yoga 3 Pro jego ekran dotykowy można obracać dookoła, tj. o 360 stopni.
Superelastyczne zawiasy
Stworzone z 813 aluminiowych i stalowych elementów zawiasy urządzenia Lenovo Yoga 3 Pro, inspirowane paskiem do zegarka na rękę, wyglądają świetnie i uprzyjemniają korzystanie z komputera w każdym trybie obsługi. Lenovo Yoga 3 Pro zapewnia większą stabilność, dzięki której obsługa dotykowa jest jeszcze wygodniejsza – urządzenie można nawet rozłożyć na płasko.
Cienka, lekka konstrukcja, długi czas działania baterii
Lenovo Yoga 3 Pro to urządzenie ultraprzenośne – idealne dla osób aktywnych w podróży. Zawdzięcza to swojej wyjątkowej masie 1,19kg oraz grubości 12,8mm Korzystając z wysoce wydajnej baterii, standardowo instalowanej w tym modelu, możesz pracować aż 7.2 h bez korzystania z ładowarki
Wyświetlacz Quad HD+
Wyświetlacz Lenovo Yoga 3 Pro o niezwykle wysokiej rozdzielczości QHD+ (3200 x 1800), osłonięty szkłem Corning i bazujący na 10-punktowym interfejsie wielodotykowym, oferuje niezrównane wrażenia wizualne. Dzięki zastosowaniu matrycy w technologii IPS zapewnia on także doskonałe kąty widzenia.
Ultraszybkie połączenie z internetem
Wybierz model Lenovo Yoga 3 Pro z możliwością obsługi sieci Wi-Fi w standardzie AC, zapewniającym trzykrotnie szybszy transfer danych niż wersja 802.11n.
Inteligentne audio
Wysokiej jakości głośniki marki JBL®, wspierane przez technologię Waves Audio, emitują znakomity dźwięk, bez względu na to, w jaki sposób korzystasz z urządzenia Lnovo Yoga 3 Pro.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core M |
| Model procesora | Core M-5Y71 2x 1.2GHz (Max. 2.9 GHz), 4MB, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | Intel HD 5300 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Głośniki JBL;Głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x Micro HDMI;Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Touchpad;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17