LENOVO YOGA 510-14AST A9-9410/8GB/1TB/W10 14"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dłuższy czas działania baterii dzięki Rapid Recharge
Laptop Lenovo Yoga 510 (14") sprawia, że nie musisz martwić się o dostęp do gniazdka. Urządzenie to zapewnia do 8,5 godzin pracy po naładowaniu baterii. A jeśli bateria jest bliska wyczerpania, Rapid Recharge pozwala na jej pełne naładowanie w 2,5 godziny, czyli ponad 40% szybciej niż w przypadku zwykłych laptopów.
Wiele sposobów na pracę i rozrywkę
Komputer osobisty, gdy go potrzebujesz, tablet, gdy tego chcesz i nie tylko. Yoga 510 jest wyjątkowo elastyczna. Można z niej korzystać na cztery sposoby: laptop, podstawka, namiot i tablet. Unikalna konstrukcja zawiasu Yoga 510 oraz ekran dotykowy umożliwiają odchylenie o 360 stopni i wybór sposobu użytkowania dopasowany do tego, co chcesz robić.
Windows 10
To dobrze znany, a jednak lepszy Windows. Powraca w nim menu Start – lepsze niż kiedykolwiek. Można je rozwijać, dostosowywać i personalizować. Pracuj z większą ilością ważnych dla Ciebie urządzeń, takich jak drukarki, kamery i USB oraz korzystaj z dodatkowych zabezpieczeń przeciwko kradzieży i złośliwemu oprogramowaniu.
Smukła i lekka
Ultramobilna Yoga 510 jest zauważalnie smuklejsza niż w poprzedniej generacji, co jest istotną zaletą dla osób ceniących mobilność posiadanego sprzętu. Charakteryzuje się wyjątkowo niską wagą 1,75 kg i grubością zaledwie 2,08 cm.
Imponująca przestrzeń dyskowa
Większość laptopów konwertowalnych oferuje około 512 GB przestrzeni dyskowej. Yoga 510 zapewnia nawet dwa razy więcej, aż do 1 TB, co oznacza, że możesz cieszyć się dodatkową przestrzenią i zrezygnować z dysków zewnętrznych.
Dane techniczne
| Procesor | AMD |
| Model procesora | AMD A9-9410 2.9 GHz (Max. 3.5 GHz) |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | AMD Radeon R5 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17