LENOVO Z50-70 I5-4210U/4/1TB/GT840M/W8 59443900
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wyświetlacz Full HD
Skorzystaj z matrycy 15.6" Full HD 1920 x 1080 pikseli, aby oglądać filmy lub grać w gry w pełnej dostępnej rozdzielczości.
Grafika NVIDIA® GeForce®
Wysoka wydajność w edycji materiałów wideo HD oraz zdjęć, płynne odtwarzanie filmów i efekty 3D w grach zapewnia karta graficzna NVIDIA® GeForce® GT840M 2 GB z obsługą DirectX®11.
Oglądaj obraz na dużym ekranie
Wyjście HDMI umożliwia proste podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza. W przypadku telewizorów obsługujących technologię Intel WiDi, możesz tego dokonać również bezprzewodowo.
Inteligentny panel dotykowy
Zoptymalizowany z myślą o obsłudze nowego interfejsu systemu operacyjnego Windows 8, inteligentny panel dotykowy umożliwia łatwe przewijanie, powiększanie i obracanie, zapewniając wygodne sterowanie laptopem Lenovo Z50.
Klawiatura AccuType
Klawiatura AccuType charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i zapewnia większą precyzję oraz komfort pisania dzięki specjalnie zaokrąglonym klawiszom.
Wbudowana kamera internetowa 720p HD
Wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz funkcje śledzenia twarzy i wytłumiania odgłosów klawiatury wyznaczają nowy standard wideo-konferencji
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-4210U 2x1.7GHz(max. 2.7GHz),3MB Cache, 64-bit;HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Nvidia Geforce GT 840M;Intel HD 4400 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Dolby Home Theater v4 ;Wbudowane głośniki stereo ;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17