LENOVO Z50-70 I7-4510U/4/1T+8/GT840-4G/FHD/noOS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wyświetlacz Full HD
Skorzystaj z matrycy 15.6" Full HD 1920 x 1080 pikseli, aby oglądać filmy lub grać w gry w pełnej dostępnej rozdzielczości.
Grafika NVIDIA® GeForce®
Wysoka wydajność w edycji materiałów wideo HD oraz zdjęć, płynne odtwarzanie filmów i efekty 3D w grach zapewnia karta graficzna NVIDIA® GeForce® GT840M 4 GB z obsługą DirectX®11.
Oglądaj obraz na dużym ekranie
Wyjście HDMI umożliwia proste podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza. W przypadku telewizorów obsługujących technologię Intel WiDi, możesz tego dokonać również bezprzewodowo.
Inteligentny panel dotykowy
Zoptymalizowany z myślą o obsłudze nowego interfejsu systemu operacyjnego Windows 8, inteligentny panel dotykowy umożliwia łatwe przewijanie, powiększanie i obracanie, zapewniając wygodne sterowanie laptopem Lenovo Z50.
Klawiatura AccuType
Klawiatura AccuType charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i zapewnia większą precyzję oraz komfort pisania dzięki specjalnie zaokrąglonym klawiszom.
Wbudowana kamera internetowa 720p HD
Wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz funkcje śledzenia twarzy i wytłumiania odgłosów klawiatury wyznaczają nowy standard wideo-konferencji
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-4510U 2x2GHz(turbo 3.1GHz),4MB Cache, 64-bit, HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GT840M + Intel® HD Graphics 4400 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Gniazdo Kensington Lock;Multi Touchpad;Kamera internetowa 720p;Klawiatura numeryczna |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17