LENOVO Z510 I3-4000M/4GB/1TB/GT740/DOS 59427461
Brak towaru
towar niedostępny
Opis


Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-4000M; 2x2,40GHz, 3MB Smart Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GT740M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2xUSB3.0;1xUSB2.0;HDMI;VGA;RJ-45(LAN);audio combo |
| Dodatkowe informacje | matowa matryca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17