LENOVO Z580 I5-3210M/8/1TB/GT640M/W7HP 59348056
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Weź ze sobą kino w dowolne miejsce dzięki przyciskowi OneKey®
Theater w komputerze Seria Z, centrum zarządzania, które
nasyca obrazy i wzbogaca dźwięk w naszych głośnikach Dolby® Advanced Audio™.
Delektuj się oglądaniem długich filmów i graniem w gry bez
przerw i bez kabli dzięki oprogramowaniu Lenovo Energy Management.
Metaliczne obudowy zapewniają systemom Seria Z
charakterystyczny wygląd zewnętrzny, ale ich prawdziwą
klasę można poznać dopiero po otwarciu pokrywy. Wypróbuj szerokokątny ekran HD podświetlany
diodami LED, trackpad o praktycznej fakturze i ergonomiczną
klawiaturę typu chiclet z porozdzielanymi klawiszami o zaokrąglonych brzegach.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-3210M 2,5GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | GeForce GT640M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;2x USB 3.0;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17