LENOVO Z70-80 I5-5200U/4/1TB/GT840M/DOS 80FG0083PB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekran Full HD z powłoką antyrefleksyjną
Dzięki laptopowi Lenovo Z70 możesz cieszyć się rozdzielczością Full HD, nawet w pełnym słońcu – to świetna wiadomość dla pasjonatów filmów i gier.
Dwa głośniki zaprojektowane przez firmę JBL® z technologią Dolby® Home Theater™ v4
Ciesz się wysoką wyrazistością dźwięku oraz głośnością zwiększoną do maksimum bez wprowadzania zniekształceń. Prawdziwie realistyczny, wyraźny i żywy dźwięk dzięki dwóm głośnikom zaprojektowanym przez firmę JBL® z najnowszą technologią dźwiękową Dolby®.
Gustowne i wygodne
Elegancki laptop Z70 jest dostępny w czarnym kolorze, jednocześnie zapewnia wyjątkowe odczucia dotykowe, co sprawia, że praca na nim to przyjemność.
Lenovo Voice Control
Obsługuj swój komputer za pomocą prostych poleceń głosowych. Możesz na przykład dyktować treść dokumentów i e-maili, a Lenovo Z70 wpisze je za Ciebie.
Korzystaj z ekranu zewnętrznego
Dzięki gniazdu HDMI można połączyć Lenovo Z70 z telewizorem z dużym ekranem, a dzięki telewizorom Intel WiDi możesz to zrobić bezprzewodowo.
Inteligentny panel dotykowy i klawiatura AccuType
Zoptymalizowany do współpracy z nowym interfejsem systemu operacyjnego Windows 8.1 inteligentny panel dotykowy umożliwia łatwe przewijanie, powiększanie i obracanie, zapewniając wygodne sterowanie laptopem Z70. Co więcej, stylowa klawiatura AccuType umożliwia jeszcze bardziej komfortowe i dokładne pisanie, dzięki bardziej płaskim, ale jednocześnie lekko wyprofilowanym klawiszom. Wybierz model z podświetlaną klawiaturą, aby ułatwić sobie pracę przy słabym oświetleniu.
Wbudowana kamera internetowa 720p HD oraz podwójne mikrofony
Krystalicznie czysty dźwięk i obraz oraz technologia rozpoznawania twarzy sprawiają, że wideokonferencje ze znajomymi lub rodziną są jeszcze lepsze.
OneKey Recovery
Przywracanie systemu po zainfekowaniu wirusem lub po problemach z oprogramowaniem za naciśnięciem jednego przycisku. W przypadku wykrycia uszkodzenia, OneKey Recovery jest w stanie szybko zidentyfikować i naprawić problem, jednocześnie chroniąc wszelkie powiązane dane.
Zarządzanie energią
Zapewnia długą trwałość baterii i korzysta z zaawansowanych technologii oszczędzania energii do wydłużenia czasu pracy bez ładowania.
Opcjonalna dedykowana karta graficzna
Dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® 840M laptop Z70 jest idealnie sprawdza się w strumieniowaniu obrazów HD, surfowania po sieci i w przypadku gier 3D.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-5200U 2x2.2GHz(max. 2.7GHz),3MB Cache, 64-bit, Hyperthreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 5500 + Nvidia Geforce GT 840M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci 2 w 1 (SD, MMC);Kamera internetowa |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17