LG 27GP850-B ULTRAGEAR MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Zmieniaj reguły gry
LG UltraGear™ to niezwykle zaawansowany sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.
Nano IPS 1 ms
Optymalny monitor do dynamicznych gier zapewniający doskonałą jakość obrazu.
Technologia Nano IPS 1 ms, dzięki której monitor odznacza się wyjątkowo krótkim czasem reakcji i doskonałą jakością obrazu, zabierze Cię w niezwykły świat gry bez zakłóceń.

IPS 1 ms (GtG)
Niesamowita prędkość
Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum smużenie inwersyjne i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach.

Nano IPS i HDR400
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Ten monitor obsługuje szeroki zakres kolorów — 98% gamy DCI-P3*. Spełnia warunki normy VESA DisplayHDR™ 400, co oznacza, że odwzorowuje kolory z dużą dokładnością i zapewnia bardzo realistyczny obraz. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry.

Częstotliwość odświeżania 165 Hz (180 Hz po podkręceniu)
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 165 Hz (z możliwością podkręcenia do 180 Hz) pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.


Zgodność z technologią NVIDIA® G-SYNC®
Zgodność z G-Sync® potwierdzona przez NVIDIA
Monitor 27GP850 został przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®. Ogranicza efekt rozrywania i zacinania, dzięki czemu zapewnia płynny obraz doskonały do grania nawet w najszybsze gry.

AMD FreeSync™ Premium
Czystszy, płynniejszy i szybszy
Technologia FreeSync™ Premium zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Wirtualnie ogranicza rozrywanie i zacinanie obrazu.
Stylowy design
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawa, którą można regulować w różnych płaszczyznach oraz na wysokość pozwala na jeszcze bardziej komfortową grę.


Ulepszony interfejs gamingowy
Indywidualne tryby do różnych gier
Użytkownicy mogą wybierać spośród trybów Gracz, FPS i RTS, dostosowując parametry wyświetlania. Ustawienia można dostosować i zoptymalizować pod kątem każdego typu gry.

Dynamic Action Sync
Szybsze reagowanie na przeciwników
Technologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach.

Black Stabilizer
Zgodność z G-Sync® potwierdzona przez NVIDIA
Funkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i szybkim uciekaniu przed eksplozjami.

„Crosshair”
Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Dane techniczne
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 165Hz (O/C 180Hz) |
| Jasność | 400 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178°(H)/178°(V) |
| Złącza | HDMI x 2; Display port x 2; Wyjście słuchawkowe; USB Up-stream; USB Koncentrator x 2 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 614 x 291 x od 466 do 576 mm |
| Waga | 6,3kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17