LG 32UD89-W UHD 4K IPS 32" FreeSync Pivot LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast | 1300:1 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kąty widzenia | 178 (pion);178 (poziom) |
| Złącza | Cyfrowe (DisplayPort);2x Cyfrowe (HDMI);1x USB 3.0;1x USB Type-C |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Bezramkowy design;Regulacja kąta pochylenia;Regulacja wysokości |
| Wymiary | 713x487x259mm |
| Waga | 6 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17