LG 34GL750-B MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
45 dni ochrony na każdy piksel
Jeżeli w ciągu 45 dni od daty zakupu monitora LG wystąpi wada matrycy, polegająca na ciągłym świeceniu się lub nie świeceniu któregokolwiek subpiksela, producent gwarantuje wymianę monitora na nowy. Promocją objęty jest każdy monitor LG zakupiony w okresie trwania promocji (do 31 grudnia 2022 roku) i posiadający co najmniej jedno złącze cyfrowe: HDMI / DVI / Display Port.
Monitor gamingowy LG 34GL750-B
Zdominuj pole walki z monitorem dla graczy LG 34GL750-B. Błyskawiczny czas reakcji matrycy da Ci dodatkowe ułamki sekundy w szybkich starciach. Płynność obrazu przełoży się na zwiększoną precyzję celowania, dzięki czemu zyskasz dodatkową przewagę nad przeciwnikiem. Co więcej, dynamika obrazu oraz rewelacyjne barwy sprawią, że jeszcze bardziej zagłębisz się w rozgrywce.
Płynny ruch w grach
Dzięki technologii AMD FreeSync™ nie umknie Ci ani jedna klatka. Technologia ta eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu będące efektem różnic między szybkością generowania kolejnych klatek przez kartę graficzną a częstotliwością odświeżania monitora. AMD FreeSync™ zapewnia płynniejszy ruch postaci i innych elementów w grach.
Monitor 34GL750 został przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®. Minimalizując rozerwania i zacinanie obrazu zapewnia płynną rozgrywkę i pozwala grać w najszybsze gry.
Częstotliwość odświeżenia 144 Hz i czas reakcji MBR 1 ms sprawiają, że przedmioty są wyraźniejsze, a gra toczy się sprawniej i jest niewiarygodnie płynna. Parametry te gwarantują, że najbardziej dynamiczne i najszybsze obiekty w środku akcji mogą dać Ci przewagę nad innymi.
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Ekran IPS z 99% pokryciem palety sRGB wyróżnia się dokładnością odwzorowania kolorów. Zapewnia szerszy kąt widzenia, dzięki czemu oglądane na nim bitwy są jeszcze bardziej malownicze, jak płomienie kontrastujące w eksplozjach.
Dzięki technologii HDR 10 monitor ten pozwala dostrzec każdy szczegół w jasnych i ciemnych obszarach sceny. Jasne miejsca są jeszcze bardziej wyraźne, a cienie wydają się jeszcze głębsze.
Maksymalne zanurzenie
Współczynnik kształtu obrazu 21:9 w połączeniu z zakrzywieniem zapewnia doskonałe warunki do gry. Miłośnicy gier FPS widzą więcej szczegółów, które ułatwiają im przeżycie, a miłośnicy strategii zyskują przewagę strategiczną nad innymi.
Lepsza ergonomia gry
LG 34GL750-B ma konstrukcję bezramkową, która pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w grze. Mało tego, monitor ma podstawę, którą możesz regulować w różnych płaszczyznach. Ustaw wysokość, kąt pochylenia i uzyskaj optymalną pozycję monitora. Wszystko dla Twojej wygody.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms (MBR), 5 ms (GTG) |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 820 mm, Wysokość (z podstawą): 565 mm, Głębokość (z podstawą): 280 mm |
| Waga | 8.3 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17