LG 34GN850-B MONITOR 34"
Dostępność:
Brak towaru
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: LG
Kod produktu: 097969
Opis
45 dni ochrony na każdy piksel
Monitor dla graczy LG 34GN850-B
  • Kolor - Nano IPS / VESA DisplayHDR™ 400
  • Prędkość - IPS 1 ms (GtG) / 160 Hz (OC)
  • Cechy - Zgodność z G-Sync® / Game Mode
Prędkość, która poprowadzi Cię do zwycięstwa
Bardzo szybkie odświeżanie 160 Hz (OC) pozwala szybciej zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynniejszy. W efekcie możesz szybciej reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Płynny ruch w grach
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Dane techniczne
Seria Brak
Typ matrycy IPS
Przekątna ekranu 34"
Format obrazu 21:9
Rozdzielczość 3440x1440
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Jasność 400 cd/m²
Kontrast 1 000:1
Czas reakcji 1 ms (GTG)
Kąty widzenia 178°/178°
Montaż ścienny: Tak
Głośniki Nie
Pivot Nie
Tuner TV Nie
Wymiary Szerokość: 819 mm, Wysokość (z podstawą): 574 mm, Głębokość (z podstawą): 312 mm