LG 34GN850-B MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
45 dni ochrony na każdy piksel
Jeżeli w ciągu 45 dni od daty zakupu monitora LG wystąpi wada matrycy, polegająca na ciągłym świeceniu się lub nie świeceniu któregokolwiek subpiksela, producent gwarantuje wymianę monitora na nowy. Promocją objęty jest każdy monitor LG zakupiony w okresie trwania promocji (do 31 grudnia 2022 roku) i posiadający co najmniej jedno złącze cyfrowe: HDMI / DVI / Display Port.
Monitor dla graczy LG 34GN850-B
Zachwycający design oraz niezwykle bogata funkcjonalność – to czyni z monitora LG 34GN850-B narzędzie, dzięki któremu odkryjesz gaming na nowo. Solidna konstrukcja połączona z panelem IPS UWQHD oferuje najlepsze doznania z gry w każdym calu. Bogate kolory, najdrobniejsze szczegóły i niezwykle szybki czas reakcji to cechy, dzięki którym odniesiesz sukces na wirtualnych polach bitwy. Poznaj gamingowy monitor LG 34GN850-B.
- Kolor - Nano IPS / VESA DisplayHDR™ 400
- Prędkość - IPS 1 ms (GtG) / 160 Hz (OC)
- Cechy - Zgodność z G-Sync® / Game Mode
Prędkość, która poprowadzi Cię do zwycięstwa
Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i odznacza się bardzo krótkim czasem reakcji, pomagając Ci w odnoszeniu zwycięstw.
Bardzo szybkie odświeżanie 160 Hz (OC) pozwala szybciej zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynniejszy. W efekcie możesz szybciej reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Dzięki monitorowi LG 34GN850-B z matrycą Nano IPS 1 ms, określanemu jako najlepszy sprzęt do grania, poczujesz zapierające dech w piersiach emocje podczas gry. Model ten zapewnia szeroką paletę kolorów obejmującą 98% gamy DCI-P3. Dzięki temu wiernie odwzorowuje obraz i zwiększa realizm sceny walki w grach.
Mało tego, monitor obsługuje technologię VESA DisplayHDR™ 400 o szerokim zakresie jasności i kontrastu, zupełnie porywając widza w świat najnowszych gier, filmów i obrazów HDR.
Płynny ruch w grach
Technologia FreeSync™ Premium zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Całkowicie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu. Co więcej, monitor 34GN850-B został również przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez firmę NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®.
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa, ulepszonej podstawki w kształcie litery V i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawkę możesz regulować, aby ustawić monitor pod dogodnym kątem i na odpowiedniej wysokości do grania.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast | 1 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB 3.1 Gen. 1 Type-B (USB 3.0) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 819 mm, Wysokość (z podstawą): 574 mm, Głębokość (z podstawą): 312 mm |
| Waga | 7,6 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17