LG 34WL85C-B MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
45 dni ochrony na każdy piksel
Jeżeli w ciągu 45 dni od daty zakupu monitora LG wystąpi wada matrycy, polegająca na ciągłym świeceniu się lub nie świeceniu któregokolwiek subpiksela, producent gwarantuje wymianę monitora na nowy. Promocją objęty jest każdy monitor LG zakupiony w okresie trwania promocji (do 31 grudnia 2022 roku) i posiadający co najmniej jedno złącze cyfrowe: HDMI / DVI / Display Port.
Monitor dla grafików i fotografów LG 34WL85C-B
To, co sobie wyobrazisz, przelejesz na ekran. Dokładnie tak, jak sobie to zaplanujesz. Wszystko dzięki rewelacyjnym barwom i wysokiej rozdzielczości monitora LG 34WL85C-B. Twórz grafiki oraz logotypy, obrabiaj profesjonalnie zdjęcia i przygotuj projekty w kolorze idealnie odwzorowującym wydruk. Równomierne podświetlenie matrycy oraz możliwość swobodnej regulacji kolorów precyzyjnie trafią w oczekiwania zarówno grafików, jak i fotografów.
Więcej miejsca na wykonywanie zadań
Współczynnik kształtu 21:9 w połączeniu z zakrzywionym ekranem zapewnia doskonałe warunki do pracy. Dzięki temu pozwala na jednoczesne oglądanie dużych ilości nagrań podczas edycji wideo oraz wyświetlanie wielu instrumentów i efektów wirtualnych.
Zamień szeroki ekran monitora w wirtualną klasę, w której sprawnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.
Wyświetl raporty i arkusze danych obok siebie, aby móc je wygodnie oglądać bez przełączania się między oknami.
Nowa jakość kolorów
LG 34WL85C-B obsługuje technologię HDR i zapewnia jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń w porównaniu ze zwykłymi monitorami. Technologia HDR pozwala dostrzec więcej szczegółów w ciemnych i jasnych obszarach, które w starych standardach pozostawały niewidoczne.
Wyższa wydajność pracy
Elegancki i imponujący profil tego monitora zwraca uwagę nawet po jego wyłączeniu. Praktycznie pozbawiony ramek ekran i piękna, smukła podstawka ArcLine nadają mu szyku. Zapewnij sobie wyższą wydajność pracy. Podstawa, którą można regulować w różnych płaszczyznach, pozwala na jeszcze bardziej wygodniejszą pracę wielozadaniową.
Co więcej, idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO® z głośników stereo o mocy 7 W. W efekcie możesz w pełni zanurzyć się w doskonałych wrażeniach audiowizualnych i czerpać największą przyjemność z rozrywki.

Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1 000:1 |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB 3.1 Gen. 1 Type-B (USB 3.0) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 814 mm, Wysokość (z podstawą): 569 mm, Głębokość (z podstawą): 251 mm |
| Waga | 8 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17