LG 34WN780-B ULTRAWIDE 34" MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB 3.1 Gen. 1 Type-B (USB 3.0) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 816 mm, Wysokość (z podstawą): 612 mm, Głębokość (z podstawą): 406 mm |
| Waga | 10,8 kg |
| Kod producenta | 10,8 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17